Danas: 9
Online: 1
2012-08-06

Srpanj obilježila Visočica i Sljeme

Iako ljeto donosi određeno trkačko zatišje, srpanj ipak nije bio neaktivan za naše članove. Na brdskoj utrci Visočica održanoj 21.07. pojavio se rekordni broj natjecatelja, čak 164. Razlog je bio taj što se na utrci održavalo i Vojno prvenstvo u planinskom trčanju, te je uz veliki broj naših vojnika zabilježen i nastup vojnika iz Srbije, Albanije, BiH, Slovenije i Mađarske.

Naš Drago Paripović u individualnoj je konkurenciji ipak zauzeo 3. mjesto sa 2 minte zakašnjenja iza prvoplsiranog Slovenca i pobjednika u kategoriji vojske Aleša Žontara.

Veliki broj naših članova nastupao je u kategoriji vojske.  Tako je Kovač Siniša sa 7 minuta zakašnjenja iza prvoplasiranog zauzeo 18. poziciju i 3.mj. u kategoriji HV. Darko Radić 31.mj. Zoran Jozić 55.mj. Branko Cikojević 90.mj. Sanja Đapić 4. u kategoriji HV žene. U svakom slučaju Visočica je ove godine dobila još jedan posebni značaj.

Kad smo u srpnju spomenimo i Sljemenski maraton na kojem su sudjelovala 2 naša predstavnika, Lovrec Nenad zauzeo je 6. mjesto ukupno sa odličnim vremenom od 3 sata i 55 minuta. Lovrec je tradicionalni trkač Sljemenskog maratona na kojemu ima zabilježenu i jednu pobjedu u ukupnom poretku.

Vedran Bijelić je sa 8. prolazom ukupno nastupio u štafeti od 3 člana koja je ukupno zauzela 2. mjesto.