POBIJEDNICI ŽUMBERAČKIH UTRKA PO GODINAMA



24.Žumberačka utrka 2019.g - 15 km.
muškarci:
1. Nikola Špoljar - AK Zabok
2. Ante Živković - AK Dubrovnik
3. Kristijan Rubinić - AK Jastreb 99
Žene:
1. Jasmina Ilijaš - TK Marathon 95
2. Tea Faber - AK Dubrovnik
3. Tanja Samardžić - AK Moslavina u pokretu
24.Žumberačka utrka 2019.g - 6 km.
muškarci:
1. Mehrudin Slivar - Sana, Sanski most - BIH
2. Marian Bakšić - AK Glina
3. Luka Martinović - AK Marsonia
Žene:
1. Mirjam Čičić - Omega Zagreb
2. Nikolina Pekić - Omega Zagreb
3. Radmila Đukanović - AK Kozarska Dubica - BIH
23.Žumberačka utrka 2018.g - 15 km.
muškarci:
1. Nikola Špoljar - AK Zabok
2. Ante Živković - AK Dubrovnik
3. Zoran Žilić - AK Kvarner
Žene:
1. Tunde Szabo - PUSK Mađarska
2. Tanja Samarđić - AK Moslavina u pokretu
3. Irena Smoiver - AK Maksimir
23.Žumberačka utrka 2018.g - 6 km.
muškarci:
1. Tamay Barna - PSN ZET Mađarska
2. Boško Biznić - AK Kozarska dubica BiH
3. Goran Bakšić - AK Glina
Žene:
1. Barbara Fumić - Zoki team
2. Radmila Đukanović - AK Kozarska dubica BiH
3. Iva Miholić - SD Lastavica
22.Žumberačka utrka 2017.g - 15 km.
muškarci:
1. Lajos Berenz - Mađarska
2. Božidar Vujić- BiH
3. Ante Živković - AK Dubrovnik
Žene:
1. Tunde Szabo - Mađarska
2. Ljiljana Ćulibrk - AK Agram
3. Tanja Samarđić - AK Moslavina u pokretu
22.Žumberačka utrka 2017.g - 5 km.
muškarci:
1. Boško Bižić - BiH
2. Goran Bakšić- AK Glina
3. Matija Grabušić - individualac
Žene:
1. Radmila Đukanović - BiH
2. Iva Košutić - individualac
3. Dajana Tokić - AK ULIX
21.Žumberačka utrka 2016.g.
muškarci:
1. Tamas Nagy - Mađarska
2. Bene Barnabas - Mađarska
3. Božidar Vujić - BiH
Žene:
1. Tunde Szabo - Mađarska
2. Helena Gleđa - AK Maksimir
3. Dzbravja Vešligaj - AK Maksimir
20.Žumberačka utrka 2015.g.
muškarci:
1. Tamas Nagy - Mađarska
2. Zoran Žilić - Koprivnica
3. Saša Dobrijević - BiH
Žene:
1. Lucija Kimani - BiH
2. Tunde Szabo - Mađarska
3. Bojana Bjeljac - AK Žumberak
19.Žumberačka utrka 2014.g.
muškarci:
1. Lajos Berec - Mađarska
2. Tama's Bogos - Mađarska
3. Drago Paripović - AK Žumberak
Žene:
1. Katalin Garami - Mađarska
2. Bojana Bjeljac - AK Žumberak
3. Dubravka Vešligaj - AK Maksimir
18.Žumberačka utrka 2013.g.
muškarci:
1. Bene Barnabas - Mađarska
2. Zoran Žilić - AK Kvarner
3. Đuro Komlenović - GAK Glina
Žene:
1. Matea Matošević - AGRAM
2. Tunde Szaba - Mađarska
3. Bojana Bjeljac - AK Sloboda, BiH
17.Žumberačka utrka 2012.g.
muškarci:
1. Biwot Wycliffe Kipkorir - Kenija
2. Sawe Elishe Kiprotich - Kenija
3. David Kipkoech - Kenija
Žene:
1. Zita Kacser - Mađarska
2. Marija Vrajić - AK Veteran
3. Valentina Belović - TK Maraton 95
16.Žumberačka utrka 2011.g.
muškarci:
1. Tamas Nagy - Mađarska
2. Zoran Žilić - Zagreb-Ulix
3. Matija Grabovečki - Rudolf Perišin
Žene:
1. Zita Kacser - Mađarska
2. Helena Javornik - Slovenija
3. Reka Batai - Mađarska
15.Žumberačka utrka 2010.g.
muškarci:
1. Barnabas Bene - Mađarska
2. Tamas Toth - Mađarska
3. Balazs Ott - Mađarska
Žene:
1. Nagy Monika - Mađarska
2. Anissa Badis - Mađarska
3. Marija Vrajić; - AK Veteran
14.Žumberačka utrka 2009.g.
muškarci:
1. Olah Tamai - Hungary
2. Horvath Bella - Hungary
3. Drago Paripović; - AK Žumberak
Žene:
1. Batai Reka - Hungary
2. Marija Vrajić; - AK Veteran
3. Jana Strahinić; - AK DomŽale, Slovenija
13.Žumberačka utrka 2008.g.
muškarci:
1. Đuro KodŽo - BiH
2. Balog Ištvan - Mađarska
3. DraŽen Dinjar - Rudolf Perešin
Žene:
1. Anissa Badis - Mađarska
2. Daneja Grandovec - Slovenija
3. Ida šurbek - Slovenija
12.Žumberačka utrka 2007.g.
muškarci:
1. Hasić Senaid - BIH
2. Ninković Sreten - Srbija
3. Biki Ferenc - Mađarska
Žene:
1. Ana Subotić; - Srbija
2. Ljiljana Čulibrk - Mladost, Zagreb
3. Ida šurbek - Slovenija
11.Žumberačka utrka 2006.g.
muškarci:
1. Zsolt Benedek - Schwechat, Hungary
2. Roman KejŽar MASS, Slovenija
3. Tone Kosmać; A.K.Velenje
Žene:
1. Barbara Belušić; A.K."Albona" Labin
2. Marija Vrajić; A.K.Veteran, Zagreb
3. Kolar Mirjana, KA-TIM Karlovac
10.Žumberačka utrka 2005.g.
muškarci:
1. Roman KejŽar MASS, Slovenija
2. Freier David PUSK Hungary
3. Tone Kosmać; A.K.Velenje
Žene:
1. Ljiljana Čulibrk HAAK Mladost
2. Marija Trošić; A.K.Sljeme
3. Barbara Belušić; A.K."Albona" Labin
9.Žumberačka utrka 2004.g.
muškarci:
1. KodŽo Đuro B i H
2. Paripović; Drago CRO-MARATON PAK.POLJ.
3. Ravić; Nedeljko VARAŽDINSKA BANKA
Žene:
1. šurbek Ida SLOVENIJA
2. Pavičić; Tijana individualac
3. Trošić; Marija individualac
8.Žumberačka utrka 2003.g.
muškarci:
1. Bodor Oliver MAĐARSKA
2. KodŽo Đuro B i H
3. Paripović; Drago CRO-MARATON PAK.POLJ.
Žene:
1. Kroneraff Agnes MAĐARSKA
2. šurbek Ida SLOVENIJA
3. Trošić; Marija A.K.Žumberak
7.Žumberačka utrka 2002.g.
muškarci:
1. KodŽo Đuro B i H
2. Petrović; Slavko ZRINJEVAC
3. Paripović; Drago CRO-MARATON PAK.POLJ.
Žene:
1. Kodrić; Jaka SLOVENIJA
2. šurbek Ida SLOVENIJA
3. Vivod Silva SLOVENIJA
6.Žumberačka utrka 2001.g.
muškarci:
1. Paripović; Drago CROATIA MARATON
2. Ravić; Nedeljko VARAŽDINSKA BANKA
3. škopac Ivica CROATIA MARATON
Žene:
1. Vivod Silva SLOVENIJA
2. Pavičić; Tijana individualac
3. Jurišić; Veronika AK Veteran
5.Žumberačka utrka 2000.g.
muškarci:
1. Paripović; Drago CROATIA MARATON
2. šalamun Igor MARIBOR - SLOVENIJA
3. Ravić; Nedeljko VARAŽDINSKA BANKA
Žene:
1. Vivod Silva SLOVENIJA
2. Pavičić; Tijana RIJEKA
3. Brčić; Slavica ZRINJEVAC
4.Žumberačka utrka 1999.g.
muškarci:
1. KejŽar Roman SLOVENIJA
2. Paripović; Drago CRO-MARATON PAK.POLJ.
3. škopac Ivica CRO-MARATON PAK.POLJ.
Žene:
1. Vivod Silva SLOVENIJA
2. Pavičić; Tijana RIJEKA
3. Brčić; Slavica ZRINJEVAC
3.Žumberačka utrka 1998.g.
muškarci:
1. Igor šalamun MARIBOR - SLOVENIJA
2. Robert Dragan NOVO MESTO - SLOVENIJA
3. Nedjeljko Ravić; VARAŽDINSKA BANKA
Žene:
1. Silva Vivod MARIBOR - SLOVENIJA
2. Slavica Brčić; CRO-MARATON
3. Marija Paulus VETERAN 2.Žumberačka utrka 1997.g.
Muškarci:
1. Paripović; Drago CRO-MARATON PAK.POLJ.
2. Lacković; Josip CRO-MARATON PAK.POLJ.
3. Ravić; Nedeljko VARAŽDINSKA BANKA
Žene:
1. Tijana Pavičić; RIJEKA
2. Kristinka Marković; SLAVONIJA OSIJEK
3. Mila Lasić; CRO-MARATON PAK.POLJ.
1.Žumberačka utrka 1996.g.
Muškarci:
1. Robert Dragan Novo Mesto - SLOVENIJA
2. Ivan Konjik SLAVONIJA OSIJEK
3. Saša Ljubojević AK KARLOVAC
Žene:
1. Kristinka Marković SLAVONIJA OSIJEK
2. Marija Paulus AK Veteran
3. Katica Levanić



ARHIVA SVIH REZULTATA PO GODINAMA

24. Žumberačka utrka 2019 15 km.
24. Žumberačka utrka 2019 6 km.
23. Žumberačka utrka 2018 15 km.
23. Žumberačka utrka 2018 6 km.
22. Žumberačka utrka 2017 15 km.
22. Žumberačka utrka 2017 5 km.
21. Žumberačka utrka 2016.
20. Žumberačka utrka 2015.
19. Žumberačka utrka 2014.
18. Žumberačka utrka 2013.
17. Žumberačka utrka 2012.
16. Žumberačka utrka 2011.
15. Žumberačka utrka 2010.
14. Žumberačka utrka 2009.
13. Žumberačka utrka 2008.
12. Žumberačka utrka 2007.
11. Žumberačka utrka 2006.
10. Žumberačka utrka 2005.
9. Žumberačka utrka 2004.
8. Žumberačka utrka 2003.
7. Žumberačka utrka 2002.
6. Žumberačka utrka 2001.
5. Žumberačka utrka 2000.
4. Žumberačka utrka 1999.
3. Žumberačka utrka 1998.
2. Žumberačka utrka 1997.
1. Žumberačka utrka 1996.